ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

UŻYCZENIE ŚWIETLICY 

Świetlica ogrodowa ROD Mazurek posiada dużą sale, która może pomieścić około 60 osób.

Jest to optymalna ilość osób przy imprezie organizowanej wraz z zabawą taneczną. Zapewniamy zaplecze sanitarne, kuchnię wyposażona w dwie kuchenki gazowe z piekarnikami elektrycznymi, dwie lodówki, zmywarkę, czajnik elektryczny, mikrofalówkę oraz bieżącą ciepłą wodę. Istnieje możliwość wypożyczenia zastawy stołowej: talerze obiadowe, deserowe, bulionówki, filiżanki z podstawkami, literatki, kubki, szklanki do drinków, kieliszki 25ml, podstawowe garnki, termosy, miski szklane, świeczniki, cukiernice.

Jak załatwić formalności :

Termin wynajmu należy odpowiednio wcześniej rezerwować.

 1. Osoby zainteresowane rezerwacją sali prosi się o wysłanie zapytania na adres e-mail :
  rodmazurek_rodo@wp.pl lub kontakt telefoniczny z panią Bogusławą Antkowiak tel. 668-329-996
  rodmazurek_rodo@wp.pl: lub kontakt telefoniczny z panią       Renatą Puziak – Łysiak tel. 607-152-113

Rezerwacji można dokonać także osobiście w Biurze ROD w godzinach dyżurowania Zarządu.

 • Po uzgodnieniu terminu oraz warunków użyczenia świetlicy należy dokonać
  wpłaty minimum 100,00 zł  do kasy ROD lub na rachunek bankowy ROD ( Poznański Bank Spółdzielczy nr. konta 56 9043 1070 2070 0010 0609 0001  )
 • Najpóźniej w dniu odbioru kluczy do  świetlicy należy wpłacić pełną kwotę opłaty i kaucji zwrotnej do kasy lub na rachunek bankowy ROD, a także podpisać umowę.
 • W dniu odbioru kluczy do świetlicy, przed przekazaniem obiektu, należy okazać potwierdzenie wpłaty opiekunowi świetlicy.
 • W dniu zwrotu kluczy opiekun  świetlicy sprawdza czy nie powstały straty lub szkody i czy sala jest wysprzątana. Na tę okoliczność sporządza się protokół.
 • Po rozliczeniu kaucji pozostała kwota zostaje zwrócona wynajmującemu na rachunek bankowy lub gotówką w kasie Biura Zarządu. 

KOSZT UŻYCZENIA 2020

 

Członkowie  ROD Mazurek

300,00 złotych*

300,00 zł. kaucja zwrotna

Osoby z zewnątrz

500,00 złotych*

500,00 zł. kaucja zwrotna

Zaliczka przy rezerwacji terminu

Uwaga! Warunkiem rezerwacji
jest wpłata zadatku

 

100,00 złotych*

W przypadku rezygnacji
z rezerwacji zadatek
nie podlega zwrotowi

* nie dotyczy wynajmu okolicznościowego Andrzejki, Sylwester,Wesele

* nie dotyczy imprezy okolicznościowej 18 Urodziny bez obecności osoby dorosłej (Ukończone 30 lat) – w przypadku braku osoby dorosłej kaucja zwiększona do kwoty 1000 zł

zdjęcia sali mają tylko charakter poglądowy, wystrojem sali zajmuje się najemca

Cena  w okresie od  kwietnia do października zawiera – koszty użyczenia, media, nagłośnienie oraz możliwość używania zastawy kuchennej.

W okresie zimowym  od listopada do marca do kosztu użyczenia świetlicy doliczamy koszty zużycia energii elektrycznej zgodnie ze wskazaniem licznika.

 Lokalizacja : W pobliżu przystanek tramwajowy linii 1,7,11 (Hetmańska  /Wiadukt), przystanek autobusowy linii 76 i 603 (Hetmańska / Wiadukt). Wjazd dla samochodów od strony ul. Droga Dębińska. Osobom użyczającym świetlicę na okres użyczenia udostępniamy kartę do bramy wjazdowej, jak również klucz do furtek.